| adrili10 a întrebat:

am o întrebare.
Poate sa vadă altcineva in afara de persoana ta, câți bani ai in contul bancar?
De exemplu cineva care îți virează bani cu ceva aplicație sau de la banca.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum să vadă decât dacă îți cunoaște datele, sau îți verifica dispozitivele la care ești conectat.

Dar atenție dacă vinzi un produs pe olx. Sunt atacuri de tip phishing, in care tu, ca victimă, ești solicitat să-ți introduci datele cardului. Riști sa te trezești cu 0 bani in cont.
Atenție mare!

| Alinailies a răspuns:

Daca nu are acces la cont, nu poate.

| cezar003 a răspuns:

Nu,nimeni nu vede decat ce primeste si din partea cui

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cei care lucreaza la banca pot vedea. Altcineva nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personalul de la banca cand mergi la ei sa faci o tranzactie sauceva de genul.