| marinelamarin a întrebat:

Buna TPU.un gram, de aur galben este in jur de 150 lei dar daca eu ma duc la amanet sa il vand(amanetez) cat mi-ar da pe gram? funda.scuzati categoria dar aici e mai popular

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

60-75 de lei, in functie de calitatea obiectului.

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Amanetul este afacere proasta pentru oricine apeleaza la el. Mai bine vinzi aur cand ai nevoie de bani, si cumperi aur cand ai destui bani, decat sa te bagi in afaceri din astea necurate. Si, scuze ca te mut, dar nu conteaza care categorie ii mai populara, ci cea care se potriveste mai bine.