| anonim_4396 a întrebat:

Bună,
Vreau să fac niște flyere dar nu știu cum să scriu mai exact pentru a fi mai atrăgătoare.
Pentru un club de noapte "Twenty Club&Lounge" se numește clubul.
Poate mă puteți ajuta cu câteva idei vă rog
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| InYourPants a răspuns:

Nu chemi lumea cu flaiere. Pune poze cu panarame

| dinaprilie a răspuns:

Foaia sa fie verde fosforescent sau roz fosfo..si fontul negru..atat si jimic mai mult

| Den1sa a răspuns:

Pot sa iti recomand un designer, dar e contra cost happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Mulțumesc mult
În sfârșit după atâta timp pe TPU o persoană îmi Răspunde strict la subiect si un răspuns foarte folositor
Ma ajutat mult
Voi alege unul pe care îl voi edita
Încă o data mulțumesc

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, ma bucur ca raspunsul meu v-a fost util, va multumesc frumos pentru funda! Cu siguranta va iesi un afis frumos.