| Alinadido a întrebat:

Vreau sa fac un magazin online de haine insa nu stiu de unde pot cumpara haine en-gros ( in afara de dragonul rosu). Ma poate ajuta cineva?

Multumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti intai firma, ia-ti toate autorizatiile pe spatiul respectiv si asigura-te ca ai voie sa faci import, ca sa poti incepe activiatatea. Poti importa din toata Europa, daca vei cauta pe internet, magazine de vanzari en-gros din tarile respective.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca se plateste comision mare, pentru cei care iti faciliteaza aducerea de marfa sau gasirea unui furnizor.
Fii pregatit sa o faci legal, altfel risti sa ramai fara marfa si fara bani.

| CoolPanda_Alexandra_1982 a răspuns:

Buna seara! Suntem un atelier care produce la comanda hainute de copii dar si de adulti la cerere. Materialele sunt de cea mai buna calitate, ne axam pe bumbac 100%. Vindem totul en-gross dar si la bucata. Intrati pe FB sau net pe coolpanda.ro. Va asteptam cu drag pentru o colaborare de durata!