| 12367800 a întrebat:

as dori sa ma asociez cu cineva si sa deschid un service auto cu hala in chirie, de ce acte am nevoie si cat ma costa actele? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Trei ani nu se plateste nici o taxa. Platesti chiria si ceea ce consumi. Merita dar ..sa ai un coleg foarte bun. Un om de incredere si priceput.Nu te poti baza doar pe parte mecanica daca vrei sa.ti mearga. Te ocupi de tot ceea ce inseamna reparatii auto. Scule, foarte important.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 12367800 explică (pentru baru):

Din ce am inteles ai nevoie de ceva atestat sau ce de la R.A.R... Nu stii ce prevede?

| baru a răspuns (pentru 12367800):

Doar pentru ITP.

| romeo78 a răspuns:

Am lăsat mesaj privat.