| Stefi123497 a întrebat:

Caut un imprumut URGENT cu suna de 3000 lei pe o perioada de 30 zile. Nu am garantie în bunuri, doar acte prin notar. Ofer dobânda. Stiti unde as putea gasi?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai in casă este avertismentul presedintelui Iohanis, iar pe TPU nu da nimeni bani, necunoscutilor.

| cataz123 a răspuns:

Cum te astepti pe TPU sa gasesti bani? Stai in casa!

| Digikey a răspuns:

Notarii nu mai lucreaza cu publicul.

| Wr3nch a răspuns:

Lul, fix aici o sa primesti bani. E plin de firme care dau credite online, cauta pe Google.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt IFN-uri care oferă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai in casă sau ai de gînd sa dai țepe altora, cere le bani părintilor rudelor tale care te cunosc nu unor străini. Culca te ca esti obosit.

| shu7e a răspuns:

Nu doar garantie in bunuri nu ai dar nici organe nu ai, in special creier. Dar daca insisti poti gasi pe cineva care sa-ti dea banii astia si nici nu-i mai vor inapoi, te iau pe tine cu totul, chiar si fara creier laughing