| spotlight a întrebat:

Buna vreau sa stiu daca printre voi exista oameni care pot da bani in imprumut la notar fara garanti, sau daca stiti oameni care o fac dati-mi niste link-uri imi trebuie intre 3000-5000 de lei, va rog sa ma ajutati este urgent pa

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cine iti da tie bani fara garantie - si daca nu-i dai inapoi esti de acord sa suporti consecintele - gandeste-te bine - mai bine nu te imprumuta

| Zangetsu a răspuns:

Salut am exact ceea ce cauti: creditul 1 deget!
http://www.youtube.com/watch?v=v8mn6jqGjqs

| Garcya a răspuns:

Nimeni in ziua de azi nu-ti da bani imprumut fara garantii.
Sunt de fapt cei care dau fara garantii dar nu sume asa de mari si in plus iti iau comision de 10 % / luna.