| georgianaanonim1 a întrebat:

Ce curs de cosmetica as putea urma (ex.curs de tuns/gene etc), pentru a-mi deschide acasa ceva? Si sa fie bine platita munca,,

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acasa? Nu va veni nimeni, la salon da este altceva dar acasa lumea in general are teamă sa vina la persoane necunoscute, poate vecinii sa vina dar si aceia nu o sa vina mereu, daca faci un curs angajajeaza te la salon nu acasa, după ce ai experienta intr-un salon si mai poti, fizic, i ti poti face cliente acasa dar după 8 ore la salon in picioare toata ziua nu o sa mai poti face si acasa cliente, decat in weekend.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Manichiură și pedichiură.

| castravetebasm a răspuns:

Cauta pe Facebook grupuri si ai sa gasesti.
Se poate face si acasa dar ai grija la calitate happy