| Frank51 a întrebat:

Care ati investit în doge recent? Felicitări, a crescut cu 300%, mi-e ciudă că am scos cand am avut 20% laughing mor

7 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Mersi ca mi-ai zis laughing) Eu aveam vreo 300 de euro investiti... investesc cate 300 de euro in toate monedele virtuale.

| Lukasssz a răspuns:

Cum adica a crescut la 300%? Eu voiam sa investesc in doge cu2 luni dar am renuntat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu mai muri. Am investit. Maruntis, dar nu e bai, astept sa mai creasca. In decembrie am luat niste BAT, intre timp a crescut de peste 6 ori.

| raMLesS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Si eu la fel, tot maruntis am investit.

| Frank51 explică (pentru Lukasssz):

Adica era 0.18$ acum 2 saptamani, si e la 0.61 acum, i s-a triplat valoarea.

| RAY a răspuns:

Asa inveti, nu trebuie sa iti fie ciuda, erau 50% sanse sa nu fie asa, gandeste mereu rational, mereu pornim cu 50% sanse pozitive, de ce ne miram ca pierdem?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Eh, lasa. Am avut 100k doge acum cateva luni si i-am scos de frica sa nu vanda balenele.