| anonim_4396 a întrebat:

Care este numarul maxim de benzinării pe care le poti deschide? Si cat costa sa cumpăr o benzinărie Omv sau LukOil, Petrom?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numarul nu este limitat, poti deschide cate te tine buzunarul.
Cat costa o benzinarie depinde de mai multe conditii: firma, marime, vadul comercial (locul situarii) si nu ti-l poate spune decat un sef de la firmele respective, asa ca acolo trebuie sa te adresezi.
Cred ca te costa mai putin sa construiesti o benzinarie, decat sa cumperi una care functioneaza.