| michela21 a întrebat:

Cat imi ia pentru a schimba de ex 90 de mil in euro..la un curs valutar?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bancile nu iau, de regula, comision, ele castiga din diferenta de la cumparare la vanzare, respectiv cumpara valuta cu mai putin si o vand cu mai mult. Doar unele case de schimb valutar percep comision si acesta trebuie sa fie afisat.

4 răspunsuri:
| blitzenn21 a răspuns:

Salut!
daca te referi la comision, nu exista.
si in genereal, la sume mai mari, casele de schimb negociaza cursul.

| FizZAleX a răspuns:

9000 lei, echivalent la 2000 euro. cursul de vanzare este undeva la 4, 5 euro

| PedoBarbie a răspuns:

Eşti bogată.

| Alexia26 a răspuns:

Aproximativ 2000 euro