| Georgiananicoleta111 a întrebat:

Ce stiti despre firma General Workforce din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| sarsilovici a răspuns:

Nu va apropiati de aceasta firma.Este TEAPA.Am lucrat la ei timp de 2 sapt, exact la baza de date la contracte, si credeti-ma ca nu se pleaca! Daca ajungeti la firma cititi f bine contractele! Sunt trecute niste clauze acolo, de ex in caz de reziliere in mai putin de 240 de zile(8luni)primesti doar 10% adica din 750 lei doar 75.Inca ceva,au fost amenintati cu politia, dna, protectia muncii, televiziunea degeaba,,, sunt acoperiti de contract.Omul cand vine si semneaza de obicei nu citeste contractul si semneaza orbeste inghitind vrajeala celor de acolo.Firma este a lui Raul Nagy sau cum se numeste,,, cititi pe internet despre el si o sa ramaneti muti cate firme fantoma a avut, o intreaga caracatita, s-au mutat din oras in oras si si-au schimbat denumirea asa am inteles ca urmeaza si cu general workforce.Repet am lucrat, am vazut, stiu, ma bazez pe ce spun daca doriti sa incercati este treaba voastra.Eu va spun prieteneste, aveti grija si feriti-va de astfel de firme.Doamne ajuta si sper ca v-am fost cat de cat de ajutor.

36 răspunsuri:
| Florin_Garcea_1980 a răspuns:

Firma General Workforce nu se mai numeste asa si au schimbat firma de 3 ori credeti-ma nu am interes sa mint mi-am luat teapa si nu ai las

| Florin_Garcea_1980 a răspuns (pentru Florin_Garcea_1980):

Eu i-am fil; mat cu tvr 1
se difuzeaza pe data de pe 18 06 2014
ne unim cu toti pe 23
aideti peste ei
.eu unu garcea florin merg peste tot sa anchid afacerea asta care vor sa-mi se alature sunt rugati sa sune la 0763366741

| Mario_Ivan_1972 a răspuns:

Teapa......si mai nou ...lichidare radiere

| Simion_Liliana_1969 a răspuns:

Va referiti la workforce environment srl? am facut si eu saptamana trecuta contract si vad ca ma amana.ce-mi spuneti este aceeasi? aceasta se afla in sect.4 inpiata progresul strada crisul alb27.

| Nicolae_Calinescu_1967 a răspuns:

Țepari dracului

| Nicolae_Calinescu_1967 a răspuns:

Unde e Dna.ul?