| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu pe net ce impozit am de platit?

7 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Ce fel de impozit, pe venit, pe profit, local? Daca te referi la unul pe cladiri sau teren, incearca site-ul primariei tale.

| angelocezar a răspuns:

Mergi cu buletinul la finante sa-ti dea o parola si sa-ti faci cont, pe urma id-ul e CNP-ul si parola o afli de la ei.

| alexxaz a răspuns:

Impozit pe ce? ca sunt muuuulte impozite! daca nu stii... te duci cu cartea de identitate la primarie si la finante si aflii daca mai ai bani de Craciun sau nu. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe apartament
pantelimon 286 bl. 41 ap98

| Yonutzu_Yonutz_1987 a răspuns:

Cum aflu cat am de plata la impozitul auto?

| Keresztesy_Ciprian_1983 a răspuns:

Tasteaza in google urmatoarele cuvinte cheie:
impozite si taxe si orasul din care esti
Ex: impozite si taxe Arad
Vei deschide o pagina pe bara desus vei avea titluri ca: impozite, amenzi, etc. ti se va cere CNP-ul pentru a fi identificat.
Restul depinde de fiecare, plata cu cardul este posibila, sau mergi la ghiseu big grin

Alte răspunsuri