| MamasitaJj a întrebat:

Cum aflu cat am de plata impozit pe masina?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Sigur la Administratia Financiara?-- din cate stiu, Directia de taxe si impozite locale de la PRIMARIE colecteaza aceste taxe, inclusiv impozitul pe mijloace de transport apartinand per. fizice.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la administratia financiara/impozite si taxe locale din localitatea ta si intrebi. Numai bine!

| alessia5158 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sigur la Administratia Financiara?-- din cate stiu, Directia de taxe si impozite locale de la PRIMARIE colecteaza aceste taxe, inclusiv impozitul pe mijloace de transport apartinand per. fizice.