| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti castiga bani pe net?

49 răspunsuri:
| Liviu_Mihai_Dobre_1987 a răspuns:

Videochat laughing)

| roxyb97 a răspuns:

Accesand acest site readbud este un site unde citesti articole si dai un procentaj de stele de la 1 pana la 5 si dai click dupa care primesti niste bani suma de retragere din acest site este de 50 de dolari dei trebuie sa te loghezi mult succes dac vrei sami dai funda

| marialungu a răspuns:

E insalatorie, nu te apuca de asa ceva

| Vrajeeala a răspuns:

Te dezbraci la webchat.
faci o gramada de bani.
daca te apuci sa-mi zici si mie laughing

| Sensitive a răspuns (pentru Vrajeeala):

Eu zic sa incerci tu, pe mine nu ma pasioaneaza asa ceva.

| Sensitive a răspuns (pentru roxyb97):

Tu ai castigat ceva?

| Vrajeeala a răspuns (pentru Sensitive):

Du-te la munca atuci...pe internet nu face orice amarat bani.
stii macar sa faci un site?
toata lumea in ziua de azi vrea sa stea cu curu pe canapea si sa sara banii pe ei.

| Sensitive a răspuns (pentru Vrajeeala):

Ma amuzi.

| roxyb97 a răspuns (pentru Sensitive):

Eu n-am incercat dar am un prieten care a luat 100 de dolari pe saptamana insa depinde cat stai si cate reclame apesi l nu era pasionat de asa ceva insa iti recomand acest site imi dai te rog funda

| calecss a răspuns:

Http://www.paybux.com/? r=calecss

Acesta este un site de incredere, poti citi si recomandarile altora. Eu am cont si nu e inselatorie. Poti sa te logezi cu incredere, oricum nu ai nimic de pierdut, doar de castigat. Si eu am cautat un site sa fac bani, si dupa multe incercari am ramas la acesta, dupa de am fost pacalita de multe altele. Si e destul de simplu: in fiecare zi trebuie sa dai niste click-uri pe cateva reclame. Succes si spor la bani! :)

| Vrajeeala a răspuns (pentru roxyb97):

Colegul tau te-a mintit.
acele ''click-uri'' iti dau o suma enorm de mica.
poate intr-o jumatate de an a facut 100 $. asta rupand mouse-ul toata ziua.

| Zeref a răspuns:

Tranzactioneaza pe platforme de bursa.Dar ai nevoie de documentatie, eu momentan asta fac.Si-mi merge bine, dar iti ocupa foarte mult timp.Momentan tranzactionez cat sa-mi acopar o cheltuiala intr-o zi plus 40-50 roni.In functie de ce stire se da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la muncă nu la întins mîna.

| Ptcc a răspuns:

Ia vezi daca iti place metoda asta. E cat se poate de serioasa, siteul functioneaza de 4 ani, nu a disparut peste noapte.
http://www.wix.com/ptc_p6/2

| JBP a răspuns:

Eu castig bani cu justbeenpaid http://adv.justbeenpaid.com/? r=wGX4p5tDSB&s=splash2 o sa primesti cand te inregistrezi 10$ ca sa incepi. Iti recomand dupa ce te inregistrezi sa urmaresti cele 12 videouri ca sa intelegi mai bine cum functioneaza. Daca nu ai cont de alertpay poti sa iti faci aici https://www.alertpay.com/? GfalH2Q%2fUbxmXLZw6wzBkA%3d%3d. Chiar a doua zi poti sa vezi ca primesti bani pentru ca nu exista nici o limita la care poti sa retragi bani. Mult succes

| gcatalincristian a răspuns:

Salut daca esti interesat fa-ti cont aici plateste sigur in paypal, card sau cec acasa http://www.program-afiliere.com/affiliate/join.php?ref=IE1052812
doar cu acest site poti castiga bani online pe card, in paypal sau prin cec pentru mai multe detalii accesati www.itnewsonline.eu aveti aici dovada platilor

| Raul_5121 a răspuns (pentru JBP):

Sal ma poti ajuta si pe mine cu jbp-ul asta? un id sa vorbim daca potibig grin. vvraul multumesc multhappy

| JBP a răspuns (pentru Raul_5121):

Nu pot sa imi scriu id de yahoo aici dar daca imi trimiti intr-un mesaj id tau o sa ti-l dau eu nu pot trimite mesaje sunt junior laughing))))))))))))))

| Vladimir99 a răspuns:

Http://www.neobux.com/? r=AlexD0011
Eu fac cam 7 - 8 dolari pe zi. Destul de bine zic eu.

| Mirabella95 a răspuns:

Tu ai castigat vreodata ceva de la http://sondajro.com/?

| anonimulcelebru a răspuns:

Castiga bani pe facebook pentru like-urile pe care le dai la diferite pagini de facebook'
Inscrie-te pe http://www.fanslave.net/ref.php?ref=436841 si primesti pana la 10 eurocenti pentru fiecare like pe care il dai pe facebook.

| sebyame a răspuns:

Incearca cu Adf.ly este unul dintre putinele site-uri care iti ofera posibilitatea de a castiga banii muncind doar cateva ore pe zi!
Site-ul adf.ly plateste bani pentru fiecare click pe link-ul scurtat prin acest site. Pentru 1000 de click-uri, veti primi cca. 4 $.
Poti castiga usor pana la cateva sute de euro prin scurtarea unor site-uri cu Adf.ly te poti inregistra de aici
http://adf.ly/? id=3107934.

| maryusmono a răspuns:

Simplu. mai intai trebuie sa iti dai seama care programe sunt teapa si care nu. Incepe sa citesti de pe www.bani-pe-internet.net cateva informatii utile despre banii online

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invata absolut totul despre cel mai bun pay to click din lume www.roclick.blogspot.ro Alaturate liderului mondial NEOBUX

| InfoBV a răspuns:

Cea mai buna metoda! Esti platit sa primesti SMS-uri cu oferte de la firmele din orasul tau. Inregistrare gratuita! www.linkVivaSMS.tk

| тяоuвlêmåκêя a răspuns:

http://www.viespar.ro/? reff=70f8085906d72f40810aae533277cb73