| Luci88 a întrebat:

Cum sa faci bani pe net gratis, doar dand clickuri?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

145 răspunsuri:
| johnnylik a răspuns:

Vrei sa ai un venit pe langa salar? Vreau sa-ti arat o sursa de bani accesibila oricui. Nu este vorba de imbogatire peste noapte si sa nu te astepti sa castigi multi bani din primele zile insa in timp cu pasi mai mici sau mai mari ajungi la castiguri frumusele facand ceva simplu: sa te joci. Ai citit bine, nu este mlm, hyip, ptc sau mai stiu eu ce. Intra aici pe link-ul meu, inregistreaza-te si te pot ajuta cu ce vrei: http://www.marketglory.com/strategygame/johnnylik81

| crisss212 a răspuns:

Cel mai nou joc online in care se fac bani reali inregistrare gratis joc strategye munca lupte razboaie etc. link http://www.marketglory.com/strategygame/cristy27ro

| Crys_Cristina_1988 a răspuns:

Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site \"lesinat\". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, ai dreptul sa muncesti o data pe zi si sa te lupti de 10 ori, dupa aceste activitati vei primii sume de bani, iar tu le vei investii in propriile afaceri, cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Daca vrei sa incerci jocul click pe http://www.marketglory.com/strategygame/mass3rati Eu i-am retras direct pe cardul mei in lei si au intrat a 2 a zi...

| ionuttiba a răspuns:

Bani se fac de la domiciliu foarte useor doar trebuie sa dai clik

| ionuttiba a răspuns:

Sunt de acord cu tine poti face bani pe internet dar trebuie sa ai grije si pe ce dai clik pe întrebării

| Juniorr a răspuns:

Cat timp stai pe la calculator, incarca asta: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=Seniorr si fa niste banuti in plus,trebuie sa te intregistrezi si sa lasi o bara sa ruleze pe desktop,site-ul e in engleza,gasesti acolo mai multe detalii.
Cand te inregistrezi la "State"-alege [not selected}, iar "Country" si restul, tara si adresa ta! Succes.

| Bliurygard_Bliurygard_1996 a răspuns:

Poti face o suma frumușica intrând pe www.bit.ly/1rlyOWK

| Nastase_Andrei_1995 a răspuns:

Http://superpay.me/members/withdraw/list.php?refid=206600

Incearca! Eu am scos in jur de 10 euro intr-o ora!

| belcatalin a răspuns:

O metoda excelenta de facut bani pe net, fara investitii, chiar din prima zi, este foaarte noua aceasta metoda, venita din America, nu este aiurela.
Detalii pe:belcatalin@yahoo.com

| Alex00Y a răspuns:

Companie din Germania care plateste pe Pay Pal, Skrill si cont bancar

Toate detalile aici: http://youtu.be/2nXmhQVSkJs

| belcatalin a răspuns:

Bun gasit,
Se castiga foarte putin dand doar clic, eu am alte metode de bani pe net, mult mai banoase, chiar daca trebuie sa asteptam ceva timp, dar sunt foarte sigure. Cine doreste il astept la: belcatalin@yahoo.com

| TheGreenReaper a răspuns:

Intara aici cu ajutorul acestui sait am facut 20 $ in 2 saptamani :) http://banipenetsimplusirepede.blogspot.ro/......ni-pe.html

| Giancarlo_Vai_1995 a răspuns:

Asta http://likes.global-publicity.net/? ref=207
Sau http://www.viespar.ro/? reff=9cc569f2d79ee6bf3bc15bad7007dfa8

| Postolache_Danyel_1990 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/danyel_lidia incearca asta e mai usor decat cu ptc majoritea ai de lucru sa strangi ceva

| JoKeRu07 a răspuns:

Uite acici ceva mai simplu
http://meinungup.com/? ref=1122712
poti face si 50 e pe zi poti sa ma contactezi pentru mai multe detalii la id. csvirrus@yahoo.com

| Albu_Alex_1997 a răspuns:

Vrei sa faci bani de acasa si nu sti cum? intrati in link-ul de mai jos si ai sa gasesti solutia! 3$ pe zi in doar 20 min.
Tutorial:https://www.youtube.com/watch?v=3Ki6b5mpoaM
Daca aveti vreo nelamurire contactati-ma la adresa de mail facusto_cs@yahoo.com sau pe facebook:https://www.facebook.com/alex.albu.12

| Arkadian93 a răspuns:

http://ladys.ro/program-afiliere-avantajos-ladys.php?affId=GDSWJubz

LADYS

- comandarea catalogului gratuit
- prezentarea acestuia cat mai multor persoane (colegi, prieteni, cunostinte etc)
- preluarea comenzilor pe baza catalogului si comandarea produselor pe site
- distribuirea produselor catre clienti.
- reducere pana la 42% la comandarea produselor (exemplu: la comenzi lunare de 600 lei castigul personal este de 210 lei)
- bonus nelimitat din vanzarile membrilor echipei formate
- program flexibil
- materiale gratuite (cataloage, seturi de testere, mostre, prezentari etc)
- inscriere gratuita
- transportul produselor gratuit
- comanda minima: doar 10 lei!
- Salariate, eleve, studente, persoane care doresc sa isi suplimenteze veniturile intr-un mod placut si usor
- Cei care doresc sa isi dezvolte o afacere care sa le genereze venituri periodice, formandu-si propria echipa de Reprezentanti
- Persoane dinamice care se afla la inceput de cariera si care pot invata foarte multe din aceasta activitate sau care au deja un job si au multe cunostinte interesate de achizitionarea produselor Lady's.
Inscrierea este gratuita, cataloagele si testerele ca si alte materiale de lucru sunt gratuite, astfel incat va fi foarte usor sa incepeti promovarea imediat.
Obtineti cele mai mari reduceri de pe piata: 42% din vanzarile proprii si pana la 20% din comenzile celor inscrisi de dumneavostra in echipa. Comanda minima de doar 10 lei!
Recomandati cataloagele altor persoane interesate sa devina Reprezentanti, inscrieti-le in echipa dvs si primiti bonus nelimitat din comenzile acestora, fara sa fiti conditionati de comenzile proprii. Banii se pot primi in contul bancar, la cererea dvs.
Compania va ofera gratuit cataloage, seturi de testere de parfum (4 seturi de cate 15 testere fiecare) si pliante necesare pentru a promova afacerea mai usor si pentru a obtine venituri mai mari. Cele 4 seturi gratuite de testere de parfum Lady's se primesc astfel:
set de testere nr. 4, la plasarea primei comenzi mai mari de 100 de lei
set de testere nr. 3, la plasarea primei comenzi mai mari de 200 de lei
set de testere nr. 2, cand suma comenzilor depaseste 600 de lei
set de testere nr. 1, cand suma comenzilor depaseste 800 de lei

| Sarky_Sarkan_1998 a răspuns:

Ce sa raspund

| Sarky_Sarkan_1998 a răspuns:

Sint pregătit va rog sâni dați linkuri

| Sarky_Sarkan_1998 a răspuns:

In ce consta TPU

| Andrieș_Alex_1989 a răspuns:

tau aici...

| RoCool a răspuns:

Poti incerca http://goo.gl/iFO0Nj
Platile se fac rapid si munca nu e grea, trebuie doar sa dai like-uri, share, etc si/sau sa inviti utilizatori noi pe pagina.

| 1a23456789 a răspuns:

500$ in a day.
You dreamed about it?
Now with our method it real.
Only good reviews, checked in time and a website easy to use website.
-Without registration
-Without tricks
-Without limits
More details on our website: http://sh.st/c5qah

| nicolass00 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a face bani
https://trafficmonsoon.com/? ref=nicolass1234