| Luci88 a întrebat:

Cum sa faci bani pe net gratis, doar dand clickuri?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

145 răspunsuri:
| axell890 a răspuns:

Salut!
Inainte de toate hai sa ignoram ignoranta pe care o are AdrianoB fata de un site P.T.C. Daca el a auzit ca faci bani numai din reclamele vizionate insemna ca nu a avut treaba cu fenomenul.De aceea iti aduc la cunostiinta ca un site P.T.C cuprinde si alte surse de castig precum ar fi:task-urile, completarea sondajelor, comisione ce pot fi de pana la 8 ori mai mari de la persoanele aduse pe site plus alte 4 metode care pe care le vei descoperi in GHIDUL INCEPATORULUI. Asadar in total sunt 7 metode prin care poti strange bani cu ajutorul unui P.T.C.Toate acestea sunt oferite de liderului mondial Clixsense in GHIDUL http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html INCEPATORULUI

| Ady_Adrian_2000_E0hB a răspuns:

Pentru a putea obtine bani prin clicuri poti sa te inregistrezi pe, seo sprint, sau pe paid verts.

| Bigabi99 a răspuns:

Poti sa faci bani online fara investitie si acest site iti rapeste doar 10 minute pe zi.
Pentru mai multe detalii uite un videoclip ce te va lamuri cum sa faci banii.
https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

| robert1423 a răspuns (pentru AdrianoB):

Imi poti da link-ul de la site-ul tau? Pentru ca as vrea si eu sa imi deschid un site de blog pentru a reusii sa fac bani, dar inca nu stiu cum sa fac un site. Ma poti ajuta te rog?

| Promises a răspuns:

Castiga bani pe net, fara investitii cu un joc simplu http://www.marketglory.com/strategygame/Promises

| Releax a răspuns:

Intra aici, faci bani jucanude-te : http://www.marketglory.com/strategygame/Releax

| CristiMC a răspuns:

Un joc din care puteti face bani este Market Glory. Puteti sa va inregistrati dupa link-ul urmator: http://www.marketglory.com/strategygame/CristiMCC.Pentru Detalii si indrumare ma gasiti pe skype la Cristian MCC / bumbbo.

| Marcovschi a răspuns:

Buna. Este vorba de un site online marketing unde primesti 5 video/zi care trebuie sa te uiti la ele si apoi sunt 14 intrebari opiniie tale despre video este vorba un video clip de 1 minut. Daca te intereseaza trimite adresa de email si eu trimit link de registrare. 3 euro/ video. Multumesc. Mai multe informatii exacte pe site.

| Mfight45 a răspuns:

Https://pray4bucks.com/? ref=albulica
Cel mai ușor mod de a face BANI cu un ptc poți ajunge și la 5$ în 2 zile. Dacă te-ai saturat sa te chinui cu 0.005$ ăsta este ceea ce cauți. Nu ai nimic de pierdut pentru 20 minute pe zi chiar poți face ceva bani.

| Francesssco a răspuns:

Http://urmator.ro singurul site de anunturi gratuite unde chiar poti sa faci foarte multi bani si mai mult iti poti promova anuntul gratuit. Mai multe informatii gasiti pe pagina oficiala de facebook a site-lui s au imi dati mie un e-mail si va voi spune ce sa faceti. Vreti sa faceti bani contactati-ma.

| BrokenAngels a răspuns:

Cumpara lucruri si dale pe lajumate.ro mai scumpe!

| AlexandraSp a răspuns:

Poti sa faci bani cu http://www.viespar.ro/? reff=b210c71ec700bbde66f8c105f88a83cf
Este foarte rapid, nu ainevoie de foarte mult timp. O ora pe zi iti ajunge pentru a indeplini taskuri iar ei te platesc in functie de task. https://www.youtube.com/watch?v=N6FLu4CsgFk Aici ai un link unde vorbeste coordonatorul proiectului despre tot ce trebuie sa stii. Sper sa-ti placa si sa nu te descurajeri, banii se fac mai greu, dar se fac. Am vorbit cu persoane ce au primit bani. Sper ca te-am ajutat! :D

| krytzu a răspuns:

In fiecare ora puteti castiga bitcoin gratuit, fara nici un fel de investitie, nu trebuie decat sa completati un capcha si sa apasati un buton odata la o ora si va apare un numar, mai jos aveti castigul in functie de numar.

LUCKY NUMBER PAYOUT

0 - 9885 0. 00000396 BTC
9886 - 9985 0. 00004408 BTC
9986 - 9993 0. 00044079 BTC
9994 - 9997 0. 00440791 BTC
9998 - 9999 0. 04407908 BTC
10000 0.44079078 BTC

Exista si un fel de loterie unde premile sunt in bitcoin.

Platile se fac in fiecare zi de luni

Odata la 1 ora puteti castiga din nou

LINK INSCRIERE : http://freebitco.in/? r=2471643

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

O foarte buna optiune ar fi siteul http://bit.ly/2bhhW8y
Este in genul celor de la adfly. Tot ce trebuie sa faci este sa scurtezi link-uri catre articole interesante si sa le dai share.
Platesc bine si nu percep nici un comision!

| CipriEm23 a răspuns:

Cel mai bun site de facut bani usor cu task-uri este viespar click pe link http://goo.gl/0kROG5

| Apostu_Marian_1988 a răspuns:

Ce trebuie sa fac sa fac bani

| izabella21 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/izabella21 inregistreazate cu incredere eu am scos 400 de euro intr-o luna.

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Ce faci

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Sa dai like

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Sa urmăresti pagini

| oana2415 a răspuns:

ToxicBoy94,Imi poti spune mai exact ce trebuie sa fac pe acest site?

| oana2415 a răspuns (pentru Marcovschi):

Andreioana24@yahoo.com

| Adrianadt a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=b3271d4cfd1586a1fa95340ee401b246
Apasti pe acest link si va da 1$ cand va inregistrati
Site-ul se numeste Viespar.ro

| wetaly a răspuns:

Unde se poate de inregistrat
pentru a incepe sa cistigi?

| zuri0000000000000000000000000000000 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=2dc127ed136ea67eebd6380d0ddacd89

| Rockett a răspuns:

Oportunitate pentru timpul liber!
Aici Faci bani reali doar jucandu-te! Banii din joc ii transformi in bani reali; fa-ti cont aici:
http://www.marketglory.com/strategygame/Robert040785
Vrei sa castigi euro reali? Poti face acesti bani de pe telefon, laptop sau pc. Daca ai nevoie de bani si vrei sa ii faci rapid te pot invata.Tu doar inregistreazate prin link-ul de mai jos si tot ce trebuie sa faci este sa dai sa muncesti si 10 batalii zilnic, foarte simplu! Tu dai la munca si la batalii iar jocul o face singur!
1 munca + 10 batalii =2 lei doar din prima zi de joc, bani castigati foarte usor si repede.
Tot ce trebuie sa faci este sa intrii aici http://www.marketglory.com/strategygame/Robert040785, apoi bagi adresa ta de gmail si o parola de genul Romania@2017, te duci in adresa ta de gmail si cauti email-ul primit de la joc,dai pe link sa il activezi si bagi username-ul, numele tau complet, genul sexului si bifezi casuta caci accepti termenii ...Descarci aplicatia "Market Glory" de pe magazin play si te loghezi.Succes!
Vezi tutorialul : http://mgtutorial.wix.com/marketglory
Share va rog