| sexychick_4075 a întrebat:

Daca doreste cineva sa devina trendsetter la avon, sa primeasca brosuri inainte de reprezentanti normali sa lase un id.

2 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Eu is reprezentant avon si lider.As vrea mai multe detalii. id meu ii avon016190.

| BRG a răspuns:

Mă mir că doamna Raluca ţi-a acceptat întrebarea, eu săptămîna trecută a-m pus o întrebare şi mi-a fost refuzată, şi apropo sînt şi eu la avon deci nu mă interesează, şi cineva a spus că ăsta nu este site de afaceri, s-au anunţuri, caută clienţi în altă parte nu aici, baftă.