| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi cere undeva sa aduc un extras de cont, pot sa dau un extras din acela lunar pe care-l obtin din aplicatia de internet banking? Sunt diferite cumva de cele de la banca? Scuze daca e o intrebare stupida, dar n-am mai folosit aplicatii de genul

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un extras de cont prin Internet banking este indentic cu unul obținut de la ghișeul băncii. Cel obținut de la ghișeu mai poate avea o ștampilă de autentificare.

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Nu sunt diferite. E acelasi lucru.