| roberthuzmezan a întrebat:

Am nevoie de un extras de cont de la banca de pe luna martie 2018, este posibil să-l obțin? Este vreo limita la care poți cere un extras de cont?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, de ce ne intrebi pe noi? Mergi la banca si ti-l dă.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti cere extras de cont in fiecare zi, doar trebuie sa mergi pana la banca ta, in persoana.
Daca iti faci "internet banking", poti sa-ti vezi contul bancar online, fara sa te mai deplasezi la banca.

| Crackman a răspuns:

Te duci direct la banca iar acolo fetele de la ghiseu te vor indruma.
Nu exista limita iti ceei doar extrasul ce este informatia ta.

| Maktub a răspuns:

Poti sa ceri extrasul de la toate achizitiile facute cu cardul acela, nu este o limita.