| Alex_1638 a întrebat:

Cat costa transportul unui produs comandat de pe amazon.com?

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Poate sa coste si 100E, dar pe langa transport platesti si taxe vamale in baza valorii produsului.

Răspuns utilizator avertizat
| StringsDown a răspuns:

Era mai simplu sa cauti personal, dar in finelaughing
pretul final este compus din pretul fiecarui produs, din pretul de transport si dintr-un pret de livrare pentru fiecare produs (sper ca am fost coerent). accepta si carduri de debit/credit emise in Romania, dar trebuie sa accepte si banca ta.

Books* per shipment: $4.49 per item: $4.49
Adica la un colet cu 3 carti platesti: 3*4.49+4.49

| argebit a răspuns:

In principiu ai un shipping costs langa produs, vezi ca nu toate produsele sunt livrate in Romania. La shipping costs ai si un calculator in functie de metoda de livrare. Vezi in pagina produsului, e cel mai bine