| magda_2227 a întrebat:

Dragi utilizatori, am nevoie de ajutorul vostru, eu la scoala am "firma de exercitiu virtuala" la care eu sunt managerul general. Am primit o tema pe care nu stiu cum s-o rezolv, va rog frumos ajutati-ma. Tema suna cam asa: - decizii personale imputernicite.

1 răspuns:
| iuliancico a răspuns:

No offense, esti manager general?! Asememenea functie presupune o inteligenta peste... mine de exemplu, care am terminat o scoala in '97... da, stiu, STUPID