| Radandam a întrebat:

Este complicat sa joci la pariuri live? Este complicat sa iti faci un cont la Betano și ce poți păți dacă dai datele tale personale? Dacă o sa ai câștiguri la live, poți scoate banii? Și dacă da, cum? Nu exista agenție betano cred... Îți pun ei banii în cont? Cum se procedează? Și dacă vreau la un moment dat sa îmi șterg contul, o pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complicat? da posibil
cont? nu
ce patesti? nimic
depinde de platforma si cat de incredere e. Unele nu te lasa sa scoti decat in anumite limite.
cum? bagi ibanu sau cardul si iti trimite in cateva zile
nu cred ca poti sterge.
o sa intrii in categoria de venit din jocuri de noroc si trebuie declaratia unica la anul

| Xenoverse1 a răspuns:

Du-te la munca, lasa pariurile.