| Rock4ever a întrebat:

Hi TPU happy. Am sunat la Romtelecom la un numar... nu mai il tin minte. Imi spunea ca apelul va fi taxat cu 6.2 euro. Dupa ce am auzit asta am inchis si nu a apucat sa sune sa ma puna in legatura cu un consultant. Credeti ca vor fiadaugati la factura?

Răspuns Câştigător
| LeMad a răspuns:

6.30 euro?
De necrezut!
Ar trebui sa suni la info Romtelecom!
Intreba acolo!

3 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Cred ca te va rupe tactu in 2 cand va veni factura acasa sper sa nu iasa cu bataie totusi 6 euro sunt vreo 30 si ceva de lei

| NoNameSiPunct a răspuns:

Nu cred nu are cum sa te taxeze cu 6.2 euro nu-ti face probleme nu se va inttampla nimic probabil cineva care se pricepe a schimbat tariful funda?:X

| greencity a răspuns:

Scump suportul de la Romtelecom! Daca sunt nesimtiti ti-l vor baga, sa ne tii la curent!