| thegreatgatsby a întrebat:

In perioada asta sunt mai ieftine rechizetele la Metro, Carrefour... decat la magazinele si librariile obisnuite?

10 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Bineinteles! Fac tot felul de oferte avantajoase!happyEu imi cumpar din Carrefour si Auchan.Anul acesta voi incerca la Kauflandbig grin

| Psihoyounger a răspuns:

In general in hypermarketuri toate sunt mai ieftine. Si avand in vedere ca acum incepe scoala, bineinteles ca vei gasi oferte foarte convenabile pentru orice buzunar. De exemplu, eu mi-am luat anul trecut pe vremea asta niste rechizite de la un hypermarket si un caiet care din magazin il luam cu 90 de bani acolo l-am gasit cu 40 de bani. Deci... merita. Calitatea e aceeasi ca si a celor din librarii.

Psihoyounger

| AvalohAlyn a răspuns:

Categoric.In hypermarketuri sunt oferte si au si de ce sa le faca pe cand in magazinele mici nu sunt oferte.Si plus ca gasesti de calitate mai buna decat in librarii si magazinele mici.

| Haydee a răspuns:

Eu mereu imi cumpar rechizitele de la Metro.Sunt preturi convenabile si gasesc toate produsele la un locbig grin
E mai bine decat sa ma plimb de la o librarie la altahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mai ales ca e timp d criza o sa le gasesti la preturi foarte convenabile laughing

| danutza a răspuns:

In perioada verii...asta daca mai gasesti ceva laughing tongue

| RappK a răspuns:

Normal...in supermarket 'uri sunt promotii foarte convenabilebig grin

| taylor a răspuns:

In perioada asta sunt super oferte in supermarketurihappy si rechizetele sunt la fel de bune ca si in librariihappy

| anahy a răspuns:

Nu sunt mai ieftine sunt mai scumpe ca mi-am luat eu rechizite de la Carrefour si preturile erau aproape duble fata de librariile obisnuite.

| adrianaluluca a răspuns:

Tot timpul sunt mai ieftine rechizitele in super/hipermarketuri decat in librarii, problema cea mare in perioada asta este ca toata lumea le cauta si sunt ravasite sau nu mai gasesti toate produsele