| SLexuS a întrebat:

Iti trebuie neaparat firma ca sa faci un site in care vinzi template-uri de site-uri?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Trebuie neaparat sa iti faci site? Daca ai un portofoliu, poti intra pe site-uri gen www.frelancer.com, unde, daca iti faci cont, cauti cereri in domeniu (daca vrea cineva un template, pune anunt pe site, iar cei ca tine isi trimit ofertele, iar cea considerata cea mai buna e aleasă si plătită), poti sa iti vinzi binisor lucrarile, conditia e sa fie originale, si nu pe bani putini, unii, dupa 5-6 luni au ajuns si la 2000-3000 de euro pe luna. La noi mai greu poti vinde, si pe bani mai putini.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Legal da.

| sierra1 a răspuns:

Ca să-ți cumpere alte firme, munca ta, obligat!