| RealKing01 a întrebat:

La pariuri cota cea mai mare este scorul final? O să ziceți că nu mereu dar am întrebat ca să știu.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu, scorul final e scorul final, cota cea mai mare e probabilitatea cea mai mica sa iasa acea varianta a meciului.

2 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Nu, nu au nicio legatura.

| TLF92 a răspuns:

Depinde de echipe si de cotele oferite, un duel echilibrat are undeva la 14.00-16.00 un scor 0-0, la un meci unde gazdele au cota de 1.15 si se termina 0-0 logic ca cota sare si de 35.00 - 40.00 e la mintea cocosului