| Carlaaaaaaaaa a întrebat:

Locuri de munca Craiova part time? Țin sa menționez ca am 17 ani, băiat.
Unde as putea încerca?

3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Nicăieri nu mai sunt locuri de muncă pentru nimeni in Rommania!
Acestă țară a fost vândută!
Dacă vrei ceva locuri de muncă încercă în Anglia la DHL sau la Saisbury sau la Debenhams așa se mai găesesc ceva job-uri
Dar în Rommania nu îți pierde viața că nu mai e nimic.
Poate că o sa găsești ceva de sclavageală pe la pizza
incercă vezi si tu in ziarele locale cine angajează
Sansele sunt extraordinar de mici să aibă cineva să îțî ofere ceva de muncă.
Cred că o să se ajungă și pe aici ca in tailanda să devină bărbații femei doar doar să poată face ceva in viața asta.
E gravă situația
Eu daca aș fi in locul tău aș merge pe la toate tipografiile pe la toate restaurantele pe la toate pizzarieile peste tot prin oraș m-aș plimba haihiui pe străzi să văd pe la piețe dacă cumva are nevoie cineva de ceva sunt afișe puse in geamuri vezi pe la supermarket-uri că angajează
mergi pe la depozitele en-gros si vezi poate angajeaza
pune intrebari la personalul care deja lucrează in piata respectivă sau in depozitul en-gros respectiv
vezi pe la piete că sunt mafioți dinăia care iau produsele țăranilor pe 2 lei ca să le vândă ei pe 20 lei dimineața
si poți să te bagi slugă la unul dinăla să ii pupi și picioarele să îti dea și ție ceva de făcut să descarci saci să âncarci marfă să faci șî tu ceva.
ăsta este nivelul acestei țări
sa ales praful!
Dă anunțuri pe OLX că îti cauți loc de muncă
nu mai spune că ai 17 ani in antunturi
caută si pe bestjobs
că mulți sunt atât de analfabeți și de retarzi dintre patroni în cât nici nu știu să socotescă să afle în ce an ești tu nășcut să facă calcule și să afle că tu ai doar 17 ani îti garantez eu că o să dai peste barosani baroni locali patroni si samsari cu restaurante si bisnițăreală foarte retarzi care au bani că au furat
dar ei nu știu nici măcar să scrie și să citescă dar au câte o dată câte un depozit en-gros
și dacă ei spun să te angajeze ei te angajează
tu trebuie să te vaiți din prima că îti trebuiesc bani de mâncare că din cauza asta te angajezi că nu ai mai mâncat de 3 zile
si că ție îti trebuiesc banii in fiecare zi sau în fiecare săptămână
șî să intrebi câți bani îți dau pe zi
si nu fi prost!
ci roagăi direct din prima dacă vrezi că sunt mafioți
să îți dea banii in fiecare zi nu la salariu pestele cailor
dacă vezi că nu iti fac contract de muncă nu sta pleacă
dacă vor să te angajeze cere și tu o copie după contractul tău
sau dacă nu vor sa îți dea copie după contractul tău cerele niste bani in avans
spune-le că îti trebuiesc bani să îți iei de mâncare să plătești întreținrea și curentul
ca să ai cum să vii la ei la muncă
fii obrasnic
fii cu tupeu
pentru ca sunt o grămadă de șarlatani excroci nenorociti în țara acesta
altfel cum crezi că se ajungeau niște criminali analfabeți să aibă ditamai afacerile!?
dacă nu pe salariile pe care nu le dau oamenilor

| Invictusman a răspuns:

Lucrător kfc/mc donald's la part time ( 4 sau 6 ore )