| anonim_4396 a întrebat:

Locuri de munca pentru adolescenți 15-16, ceva part-time, Craiova? Știu ca nu se găsește oriunde deși sunt foarte interesată

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La vara, pe la serele si gradinile de fructe, legume si flori.

| ZamfirSabina67 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am înțeles amuzamentul tău deșii voiam ceva util

| Violleta2022 a răspuns (pentru ZamfirSabina67):

Nu-i nici un amuzament, doar ti-a spus unde poti gasi de munca pentru anisorii tai.
Din pacate, fiind iarna aceste sectiuni sunt inchise si gasesti de munca abia din primavavara, cand incepe sezonul bun pentru ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La un mall! S-a deschis mall Promenada si cred ca se cauta angajati!

| Xpressurself a răspuns:

De ce vrei sa lucrezi? Ești un copil. Fa ce fac copii, joaca-te, invata, bucură-te de copilărie. Lasa adulții sa facă bani și sa aibă grija de tine. Atat cât pot ei.