| iwanttodestroytheworld a întrebat:

Pentru a primi bani in contul paypal am neaparata nevoie de un card bancar atasat?

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Cum functioneaza Paypal? Am nevoie neaparat de un card?

Poti avea un cont de Paypal si fara sa detii un card. Paypal nu face tranzactii in mod direct cu cardul tau! Odata ce ai creat contul de Paypal, poti incepe sa primesti bani in balanta contului tau (care este suma banilor tai deocamdata virtuali).

Acesti bani vor ramane virtuali pana cand decizi sa ceri depunerea lor pe card (proces simplu ce dureaza 1-2 zile, dar care te costa €2 pentru fiecare cerere).

Exemplu: ai €100 in balanta ta Paypal si depui o cerere ca ei sa ti-i depuna pe card. Primesti in maxim 2 zile €98 pe cardul tau, cei €2 ramasi ducandu-se catre Paypal. Cei €2 reprezinta modul prin care tu ii platesti pentru serviciul de care beneficiezi.

Poti depune o cerere de depunere a banilor din balanta ta doar daca ai atasat contului tau un card pe care sa-i poti retrage.

1 răspuns:
| Omnitrix a răspuns:

Https://www.facebook.com/sportsoddsonline
aici iti rezultatul exact, am cumparat de multe ori, dau si meciuri gratis..am facut bani grei cu ei