| danydny157 a întrebat:

Poate cineva sa ma lamureasca, am platit o comanda cu cardul dar dupa am anulat-o dupa cateva zile, am cerut restituirea banilor, acum 3 zile am primit mail cu suma restituita in mesaj, mai zicea ca se face o cerere pentru restituirea sumei la banca. In aplicatie imi aparea suma blocata in asteptare, azi nu mai imi apare suma deloc si nici soldul nu a crescut, am sunat la banca si mi-a zis ca banii nu au plecat deloc din cont si ca suma a fost deblocata, ciudat ca mie imi apare tranzactia cu minus, normal nu trebuie sa imi cresasca soldul cu suma respectiva, nici eu nu am inteles prea mult de la operator, se poate sa fi ramas pagubas?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Nu se poate sa fi ramas fara bani. Mergi la banca sa lamuresti cu o persoana de la ghiseu. Normal ca iti creste soldul daca reintra banii.