| Amaliaamalia18 a întrebat:

Pot avea câstiguri reale cu obțiuni binare pe BINATEX? sau cunoaște careva vreun site de genu care sa funcționeze?

126 răspunsuri:
| Fuioagă_Matei_1993 a răspuns:

Https://postimg.org/gallery/24crhjiik/

Cine vrea sa inteleaga, sa inteleaga

| MarkoCaciuleanu a răspuns:

Potrivit pentru un începător, pentru că are tutoriale bunt, deși merită să acorzi atenție surselor externe (cu cât mai mult știi despre trading, cu atât mai ușor o să începi să câștigi). Platforma ușoară de înțeles și convenabilă. Există o aplicație pentru telefoanele mobile, dar nu-mi place foarte mult. În general, n-am avut problemele cu brokerul acesta. Nu, greșesc, am avut una, dar aceasta a fost rezolvatp prin suportul. Minimul pentru depozit este micuț, și are un cont demo pentru antrenament (nu-l ignorați).

| Paul123Paul a răspuns (pentru MarkoCaciuleanu):

Și care problema ați avut? Și spuneți-mi dacă e adevăr: am auzit că cont real se deosibește de contul demo. Cum e la Binatex cu asta?

| MarkoCaciuleanu a răspuns (pentru Paul123Paul):

Da, banii și depozitul s-au oprit la un nivel, și nimic n-a schimbat nici în sus, nici în jos. Ne-am rezolvat problema apoi, trebuia să verificăm toate tranzacțiile din istorie, și suma totală a fost aceeași. Contul demo aici diferă de cel real, cu excepția faptului că procentul de plus oferă o picătură mai mult. Această nu-i foarte bine, dar dacă știți imediat despre acesta, atunci nu veți simți frustrarea când veți utiliza cont real)

| MarianIon1985 a răspuns:

Te ajut eu
ibudur73@gmail.com

| AlkisAndre a răspuns:

Eu te sfatuiesc acest site https://expertoption.com/? refid=12443

| Suditu_Gabriel_1990 a răspuns:

Cum ma inregistrez

| Dobrescu_Andrei_1988 a răspuns:

Ma puteti ajuta si pe mine? am inceput si eu cu binatex si vreau sa stiu cum fac sa pot paria doar la un minut. ca acum vad ca timpul minim este 5 minute

| Nasiab a răspuns:

Sigur ca da!

| Ursu_Roji_1990 a răspuns:

Nu

| Surcel_Dani_1995 a răspuns:

Da, poti avea castiguri reale cu binatex, si nu trebuie sa investesti 250 $, investitia minima e de 10 $, desigur, trebuie sa te documentezi foarte bine si sa incepi sa iti faci tu propria strategie!
Eu unul am investit 42 $ si acum am 50, sunt la inceput, nu stiu multe, dar pana acum nu e teapa

| Smecheru_Bebeto_1990 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Daca zici ca ai 50 euro acum poti sa hi scoti? Sau nu iti da voie ca nai puncte

| Gabriel_Musuroia_1977 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Cum funcţionează?

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru Gabriel_Musuroia_1977):

Gabriel, deschide un cont demo, e gratuit, și învață să faci bani. Pe site-ul binatex, sunt foarte multe articole informative. Baftă!

| Gabriel_Marinescu_1960 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Intrebarea mea este daca cineva cunoscut a SCOS bani dupa ce i-ar fi inmultit la Binatex! Se poate face un site care sa urmareasca graficul real de tranzactii dar contul unde depui banii sa fie de fapt un cont al proprietarului site-ului! Si o data bagati banii tu joci, castigi sau pierzi dar nu poti sa mai scoti bani de acolo! Asta este dupa parerea mea problema! Asa se poate da o teapa multora care investesc putin si fie pierd gresind tranzactiile, fie nu mai pot scoate "castigurile"!

| Postelnicu_Lucian_1972 a răspuns (pentru Dumitriu_Marius_1974):

Nu sunt ale lor

| Postelnicu_Lucian_1972 a răspuns (pentru Gabriel_Marinescu_1960):

Nu mai poti scoate banii, te pun sa faci wallet-uri pe Yandex Kiwi (rusi) mai nou pe bitcoin dar iti resping retragerile eu am incercat de 3 ori si am renuntat, am vreo 4000 eur de scos, mi-am luat adio de la ei. Nu mai pierdeti timpul cu ei

| Lidia_Amarioarei_1986 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Am si eu o intrebare, daca nu te superi! ...Cu ce carduri s.au banci lucrează Binatex!? Mai exact ce carduri trebuie sa-mi fac ca sa pot investi în site si tot odată să pot retrage si bani de pe acest site!?
Multumesc si astept un raspuns daca ca se poate!

| dantan204 a răspuns:

Este sistemul de la pariuri, daca crezi ca poti face bani pariind incearca. Simplu, dai banu si alegi daca pretul actiunilor creste sau scade. Se aduna toate sumele pariate isi opresc administratori partea ( doar nu credeti ca o fac moca sau ca aduc bani de acasa pentru servere, etc) si ce ramane se imparte castigatorilor. Pentru a castiga 1000$ cu o depunere de 10$ exista un singur castigator si peste 100 de pierzatori (tinand cont si de partea adminilor, tva, taxe, curent, etc). Indiferent de ce vor comenta alti acesta este adevarul.

| Tudor_Petru_Nic_Ghe_1965 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu un nr de tel gratuit unde pot contacta BINATEX. Va multumesc.

| Butnaru_Maria_1963 a răspuns:

Cum imi fac cont si cit trebuie să am in cont

| Anghel_Ion_1957 a răspuns:

Daca este gratuit si daca cistigi cine iti da bani

| DoruFlorentin a răspuns (pentru Anghel_Ion_1957):

Banii vin direct in contul binatex. De aici ii poti trece pe un card sau cont bancar si chiar pe un portofel web, cum ar fi webmoney.

| ForexBroker a răspuns (pentru Anghel_Ion_1957):

Nu-ti da bani decat intr-o sincura metoda foarte costisitoare. cauta alt broker

| Salajan_Daniel_1990 a răspuns:

Da,castigurile sunt reale dar poti si sa pierzi bani reali, nu doar sa castigi

| Marian_Mesesan_1967 a răspuns:

Daca pui tu banii eu iti pun contul la dispozitie. Contacteaza-ma!

| ForexBroker a răspuns (pentru Marian_Mesesan_1967):

Sal eu pun bani si iti fac cati bani vrea muschi tai dar nu te platesc. vei primi exact cat ai depus. mai nou exista o metoda sa retragi dar daca faci cerere peste 100 euro va fi respinsa. bafta.

| Alin_Pastrama_1986 a răspuns:

Pot avea câștig real

| Dorin_Cojocaru_1980 a răspuns:

Cum sa fac sa-mi fac cont pe
Binatex

| Iulian_Tp_1987 a răspuns:

Mare teapa binatex cand adaugi bani iti ia imediat din cont si cand dai sa ii retragi nu iti mai trimit nici un ban pe cont

| Diaconasu_Valeriu_1969 a răspuns:

Sunt interesat invatama
Facebook Messenger Valeriu Diaconasu

| Chichilishvili a răspuns:

Sunt la binatex de numai o luna si nu am insusit totul inca. Dar, dupa senzatii, pot spune ca exista un suport tehnic puternic care este gata s rezolve rapid toate neintelegerile, posibilitatea retragerii.Iti dau si 10 euro pe card in 3 zile lucratoare, fara comision. Am retras doar pentru ai verifica. E ok.

| ErikDimitriu a răspuns:

Brokerul normal acest Binatex e, ca și toți brokeri normali. Oferă instrumente pentru câștig. Dă clienților săi și beneficii, cum ar fi de exemplu acumularea bonusurilor sau returnarea fondurilor din transacții pierdute. Materialele de predare sunt accesibile, tot e ușor de înțeles. Pentr’un începător acest broker este destul de potrivit. Asigurați-vă că începeți c-un cont demo.

| Kara_Mirela_1987 a răspuns:

Cum se câștigă aiccea

| Dracos_Simpatic_Si_1987 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru Dracos_Simpatic_Si_1987):

De ce nu încerci, Dragos? Nu te costa nimic sa inveti in versiunea demo.

| Yildirim_Yildirim_1917 a răspuns:

Pe demo fac bani frumosi dar cand trec la contul real nu mai este aceeasi. Parca cineva face dinadins sa pierd si folosesc aceeasi tactica

| ForexBroker a răspuns (pentru Yildirim_Yildirim_1917):

Piata e aceiasi si pe demo si pe real. cat ca pe demo tranzactionezi mecanic iar pe real intri emotional. cand devi mecanic si pe real atunci per total vei castiga.

| Cristian_Rada_1981 a răspuns:

Sunt eu interesat de oferta ta astept raspuns pe rada19011@gmail.com stima

| Chelemen_Sorin_Marian_1988 a răspuns:

Cum pot cistiga bani?