| Amaliaamalia18 a întrebat:

Pot avea câstiguri reale cu obțiuni binare pe BINATEX? sau cunoaște careva vreun site de genu care sa funcționeze?

126 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Site-ul Binatex nu e de încredere. Nu știu dacă ai aflat până acum dar ca să pornești trebuie să bagi în contul de acolo 250$. Nu cred că e cazul să te arunci cu capul înainte și să pierzi atâția bani doar pentru că alte românce au spus că s-au îmbogățit și au câștigat milioane de dolari. Eu sincer am vrut să văd dacă într-adevăr e scamă sau nu și am fata aceea pe internet, românca din Cluj care zice că s-a îmbogățit peste noapte. Avea acolo o poză cu un BMX X6. Ei bine poza aceea aparține unui fotomodel din Rusia care pozează pentru mașini luxoase, în niciun caz nu e poza unei românce. Iar fata aceea, în mod ciudat, pare să nu aibă Facebook și nici twitter. Nici ea și nici toți ceilalți care au zis că,, s-au îmbogățit" pe Binatex.
Mai spune pe un site că Binatex este un site făcut mai mult pentru ruși. Dar se pare că rușii vor să ne stoarcă de bani cu păcălelile lor. Dacă era un site de ruși nu inventau povești cu români de-ai noștrii care s-au îmbogățit și nu traduceau totul special pentru noi.
În concluzie, Binatex e o scamă. O păcăleală, sau mai bine zis un truc prin care inteligenții de ruși ne fură banii. Cu siguranță mulți au încercat deja, dar nu-ți propun să faci aceeași greșeală.

| WxRo a răspuns:

Ala e o teapa si majoritatea, de fapt nu ..TOATE site-urile de acest gen sunt o teapa.

| ZEU93 a răspuns:

Iq option, e un site cu rezultate extraordinare. Eu personal l-am testat, iti ajung retragerile in maxim 4 zile.

| Amaliaamalia18 explică (pentru ZEU93):

Imi poti spune mai multe despre site? cum se folosește, cu ce bani incepi si etc?

| Surcel_Dani_1995 a răspuns:

Da, poti avea castiguri reale cu binatex, si nu trebuie sa investesti 250 $, investitia minima e de 10 $, desigur, trebuie sa te documentezi foarte bine si sa incepi sa iti faci tu propria strategie!
Eu unul am investit 42 $ si acum am 50, sunt la inceput, nu stiu multe, dar pana acum nu e teapa

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

De unde naiba ai luat ca prima investitie pe binatex e 250$? Poti investi de la 20 lei sau 5 euro sau 5 usd. Mai mult de o luna fac bani pe binatex si merge destul de bine. Nu e nici un fel de pacaleala. Se intampla sa si pierzi nu zic dar asta e rezultatul ca te bagi fara sa te informezi.

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru WxRo):

Nu e nici un fel de teapa! Faci bani foarte bine daca te duce capul!

| Amaliaamalia18 explică (pentru Dumitriu_Marius_1974):

As vrea sa încerc si eu.imi poti explica despre site si cum se folosește?

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns:

Amaliaamalia18 pe www.binatex.com/ro vezi tot ce poti sa faci. Iti sugerez sa incerci pe versiunea demo... nu achiti nimic pentru aceasta e totul gratuit. Succes!

| Dorin_Arnautu_2001 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Ce cu tine mai omulei. de unde ai luat ca Compania Binatex prima investitie este de 250 $ ai mancat vreo ceva stricat sau ce...
Binatex incepe de la suma de 10 $ pe care o investesti si mai departe faci bani... si nu este nicio pacaleala. trebuie sa ai oleaca de cunostinta ca sa stii in care directie se face tranzactionare...
dar Binatex este compania perfecta si comoda la care poti sa ai un venit extraordinar.

| Dracos_Simpatic_Si_1987 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva

| Smecheru_Bebeto_1990 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Daca zici ca ai 50 euro acum poti sa hi scoti? Sau nu iti da voie ca nai puncte

| Gabriel_Musuroia_1977 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Cum funcţionează?

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru Gabriel_Musuroia_1977):

Gabriel, deschide un cont demo, e gratuit, și învață să faci bani. Pe site-ul binatex, sunt foarte multe articole informative. Baftă!

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru Dracos_Simpatic_Si_1987):

De ce nu încerci, Dragos? Nu te costa nimic sa inveti in versiunea demo.

| Angellive a răspuns:

Option robot e o aplicație robot adaptata pentru Android dar și pentru Windows

| Filip_Ion_1942 a răspuns:

Cu "obtiuni" sigur NU; dar cu "optiuni" - foarte probabil!

| Filip_Ion_1942 a răspuns (pentru Amaliaamalia18):

Intri pe site-ul "binatex.com/ro", deschizi sectiunea "Formare", citesti toate articolele, apoi deschizi varianta DEMO (pentru exersare in mod gratuit) si cand crezi ca ai inteles CE si CUM, iti creezi un cont real si poti sa incepi sa joci pe bani reali (depui o suma - minim 50 lei) si castigi si pierzi ("dupa caz"), castigi experienta cu parametri de inceput (10 Lei, 1 minut) iar apoi "experienta" iti va "spune" cum sa procedezi in continuare. Am si pierdut, am si castigat, este pe bune - nu e teapa!

| Boangher_Aurel_1959 a răspuns:

Totul este vrajeala de 2 lei

| Nasiab a răspuns:

Sigur ca da!

| AlkisAndre a răspuns:

Eu te sfatuiesc acest site https://expertoption.com/? refid=12443

| JusTPauL a răspuns (pentru MeForeverAlone):

De unde si pana unde este site rusesc?
Cauta Thomson Reuters sa vezi ce este.
Pe binatex.com/en poti ba bagi minim 10$.

Ce m-ar interesa si pe mine este daca merge treaba, sau majoritatea sunt pe -?

| dantan204 a răspuns:

Este sistemul de la pariuri, daca crezi ca poti face bani pariind incearca. Simplu, dai banu si alegi daca pretul actiunilor creste sau scade. Se aduna toate sumele pariate isi opresc administratori partea ( doar nu credeti ca o fac moca sau ca aduc bani de acasa pentru servere, etc) si ce ramane se imparte castigatorilor. Pentru a castiga 1000$ cu o depunere de 10$ exista un singur castigator si peste 100 de pierzatori (tinand cont si de partea adminilor, tva, taxe, curent, etc). Indiferent de ce vor comenta alti acesta este adevarul.

| Suditu_Gabriel_1990 a răspuns:

Cum ma inregistrez

| Tudor_Petru_Nic_Ghe_1965 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu un nr de tel gratuit unde pot contacta BINATEX. Va multumesc.

| Butnaru_Maria_1963 a răspuns:

Cum imi fac cont si cit trebuie să am in cont

| Gabriel_Marinescu_1960 a răspuns (pentru Surcel_Dani_1995):

Intrebarea mea este daca cineva cunoscut a SCOS bani dupa ce i-ar fi inmultit la Binatex! Se poate face un site care sa urmareasca graficul real de tranzactii dar contul unde depui banii sa fie de fapt un cont al proprietarului site-ului! Si o data bagati banii tu joci, castigi sau pierzi dar nu poti sa mai scoti bani de acolo! Asta este dupa parerea mea problema! Asa se poate da o teapa multora care investesc putin si fie pierd gresind tranzactiile, fie nu mai pot scoate "castigurile"!

| Otto_Ady_1990 a răspuns (pentru Dumitriu_Marius_1974):

Ceva sfaturi pentru castig?
Si daca retragi bani in cat timp iti intra in cont mersi.

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns:

Poti deschide un cont real aici www.binatex.com/ro alege optiunea PUNE BANI IN CONT REAL. Poti investi de la 45 lei sau 10 USD sau 10 euro