| RazvanC28 a întrebat:

Salut! A auzit cineva de "MOBROG"? Chiar pot primi bani din sondajelor lor?

4 răspunsuri:
| MateiDavidRo a răspuns:

Scurt. Nope

| GabiDumitrescu a răspuns:

Auzit, folosit, incasat de cateva ori. Platesc o idee mai bine ca ceilalti, dar nu te astepta sa te imbogatesti.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa unul si altul. Eu am facut sondaje de la ei si am castigat bani! Chiar acum am 6, 01 Euro pe cont. Pot sa-i ridic. Ii trimit in PayPal si de acolo pe contul de la banca inrolat in PayPal. Ideea este ca nu poti face multi bani. Poti sa trimiti cate 5 Euro. Acesti 6 Euro i-am facut din noiembrie pana acum. Acum s-ar putea sa faci mai multi dar cu puti. Eu sunt batran si nu ma calific la toate sondajele. Tu esti tanar si te poti califica mai usor, dar cu mult nu vei castiga mai mult. Daca vrei, drept dovada, iti pot trimite printscreenuri cu ce bani am in cont la Mobrog si cu o retragere din decembrie (cred!). Sunt o firma germana, serioasa.
Daca vrei poti sa te inscrii aici: https://www.mobrog.com/......za-te.html

| Lillo a răspuns:

Am scos banii de doua ori.
Personal folosesc un site mult mai bine platit
Primiți instantaneu 1 USD în contul dvs. PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz