| claudelle76 a întrebat:

Ce parere aveti despre pagina sondajro.com? Merita sa incerc? Chiar se dau bani pentru completarea sondajelor?

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Am citit un articol interesant despre cum poti face bani online din sondale pe site-ul www.cum-sa-faci-bani.net

Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns:

Daca voi cei de aici ati fi atenti veti observa in contul vostru personal la sectiunea Parteneri, link-ul personal pentru atragerea de noi utiliaztori si mai jos veti gasi 2 bannere cu acelasi scop de promovare, dar ATENTIE! numerele de referal nu coincid, mai pe romaneste acest site de sondaje isi bate joc de cei care saraci se inscriu cu speranta ca vor catiga ceva! Concluzie: eu unul nu voi promova asa ceva nu prezinta nici cea mai mica garantie.

Daca totusi doriti sa participati la sondaje, sau programe de castigat bani online cu diferite programe, va recomand acest site, pe el veti gasi si dovezile de plata fiecarui program: http://www.bani-net-azi.ro/

| Q69 a răspuns:

Cei care administrează site-ul susţin că oferă o grămadă de bani, mai ales din recomandarea site-ului către prieteni, însă plata se face la atingerea pragului de 500 de euro!
Eu cred că este o păcăleală pentru că, printre altele, după înregistrare (care se face fără confirmare printr-un email, în care ar trebui click-uit un link - având în vedere că sunt operatori de date cu caracter personal şi, în consecinţă, ar trebui să respecte Legea nr. 677/2001 pentru protecţia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal şi libera circulaţie a acestor date), pagina de "administrare" a proaspătului cont este plin de reclame Google Adsense.
in fiecare zi se dau cam aceleasi sondaje care culmea cu toate ca se repeta sunt contorizate ca fiid plata
mai mlute persoane care au ajuns aproape de suma de 500 euro nu au mai putut accesa contul
eu am mai paricipat la sondaje unde doar daca te incadrezi in cerintele sondajului poti participa si sumele nu sunt mari dar nici nu transpiri pentru bani
prin urmare cine are un site de acest gen fie ca este platit la trafic sau la click
sau pot folosi datele personale ale participantilor pentru a fi date mai departe

| andaa89 a răspuns:

Sondajro e vrajeala. Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603
Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum se pot vedea adeverinte de plata, va pot arata si ce am castigat eu.

| Buga_Aleca_1989 a răspuns (pentru andaa89):

Am intrat pe site dar chiar nu am inteles mare lucru, imi poti explica mai detaliat? Te rog.Adica pana la urma cum fac acolo si cam in cat timp?

| DianaAlexandra93 a răspuns:

Eu am 900 de Euro virtuali si am cerut plata acum 2 saptamani si nu a venit nimic... Eu cred ca este pacaleala...

| pdenisa22 a răspuns:

Se pare ca sondajro.com e o mare pacaleala. am gasit in schimb un site nemtesc, care plateste 12 euro pe chestionar. se poate raspunde usor la intrebari cu google translate si nici nu dureaza foarte multe sa completezi chestionarele :D http://Umfragez.com/? ref = 1185343

| ionikbz a răspuns:

Acest site e o mare teapa! iti recomand sa iti faci cont pe http://www.clixsense.com/en/Affiliates-Invite_Friends. castigul este mic dar sigur!