| 21434325124523 a întrebat:

Salut
bani de la adfly pe care i-am facut cu site-ul mi da in fiecare luna mereu chiar daca nu imi mai viziteaza site-ul sau daca nu imi mai viziteaza site-ul nu imi mai da banii in fiecare luna?
sau la linkbucks imi da bani pe care i-am facut site-ul mereu chiar daca nu imi mai viziteaza site-ul?
ex: in ianuarie am facut 50.000 vizite si mi-a dat 25$
in februarie am facut 0 vizite dar imi da bani pe care i-am facut in luna ianuarie in continuare
sau nu este afa astept raspuns
mersi

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Tu in contul tau ai o suma de bani, can o retragi nu o mai ai, cand se strang alte 50.000 vizite ai sa ai din nou 25 $ si poti sa-i retragi iar, nu conteaza lunile, e vorba de cati bani aduni in cont.Succes!