| 21434325124523 a întrebat:

Salut.
Am si eu o intrebare legata de adfly bani de la site, imi da pe luna mereu adica, daca in luna ianuarie am facut cu site-ul 10$ in luna februarie daca nu imi viziteaza deloc site-ul imi da in continuare bani pe care i-am facut in luna ianuarie sau imi da ca la Youtube? Adica daca nu mai fac videoclipuri sau nu imi mai vizioneaza videoclipurile nu imi mai da bani? Cam asa este si cu site-ul sau nu?
Mersi

1 răspuns:
| abcddcba a răspuns:

Daca ai clienti, produci. daca nu, de unde ai produce? nu, fara clienti nu produci. cam asa e peste tot