| lamasanustefan a întrebat:

Salut. Este în desfășurare acea campanie de la Chio, cu "o pungă din 3".
A mai câștigat cineva până acum?
10 lei,50, 200 sau cine știe, poate chiar 100.000 lei?
Și dacă da, unde te poți duce ca să îți ridici bani?
Fundă!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cîstigi nimic, i si fac ei reclama ca numai au vinzari la chipsurile lor pline de E uri, niste chimicale ordinare care pot duce la cancer, tu cumpăra ca sa le faci vinzare ca prin asta ademenesc ei clientii cîstigi, ce dr..cu cîstigi? Experiență, eu niciodata nu am cîstigat nimic si am cumparat si eu Chio si Lays mai demult acum cîtiva ani, si de atunci numai iau asa ceva sa le fac lor vinzare da i naibii de hoți.

| RealKing01 a răspuns:

Eu am bani ca muncesc, chips-urile sunt doar chips-uri adica mâncare daca vrei bani du-te la muncă nu la întins mâna!

| Alice270246 a răspuns:

Eu de când s-a lansat prima promoție de acest gen de la Chio, am găsit doar,, chipsuri". Adică de alea cu chipsuri cu sare. Niciodată bani, dar o grămadă de pungi în plus. Eu sunt din Bihor și cred că majoritatea pungilor care conțin bani sunt în București sau în orașele mari... părerea mea. Dar da, sunt cazuri în care găsești. Am niște rude care stau în Cluj și au găsit 50 de lei într-o pungă de-asta. Referitor la unde te poți duce să ridici banii... păi la orice magazin care este în parteneriat cu Chio. De obicei, majoritatea ABC-urilor au această posibilitate, inclusiv cele mai mici.
_____________________
Dacă răspunsul meu te-a ajutat, apasă pe fundă pentru a marca acest lucru.

| Lukasssz a răspuns:

Am castigat doar 10 lei odata, in rest nimic.

| Legion7X a răspuns:

N-ai să găsești vreodată. Sunt prea lacomi românii laughing