| Cristi151 a întrebat:

Salut,
Pentru schimbarea CF-ului din Spatiu Comercial in fast food (alimentație) care sunt pasii? Si cat costa?
Funda.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai nu schimbi nici un cefeu. Schimbi CAEN-ul daca firma deja exista. Oricum, la cum ai formulat intrebarea nu cred ca ai habar nici cit mine. Apeleaza cel mai bine la o firma specializata, te scuteste de niste drumuri si timp pierdut aiurea.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si alimentatia se desfasoara tot intr-un spatiu comercial, asa ca nu trebuie sa schimbi nimic in CF. Ar fi trebuit sa schimbi doar destinatia daca transformai spatiul comercial in locuinta, atelier de productie sau de prestari servicii.