| Ionelionut a întrebat:

Salut, cât costa in America pe plaja Miami beach o shaorma?
Cât este cea mai ieftina chirie?(că idee că sa îmi dau seama)
Și cât ar costa o chirie de spațiu comercial mic pentru fast-food?
În Miami beach

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite că am fost pe acolo, in weekend, dar am uitat sa intreb. Data viitoare am sa ma interesez.

| sierra1 a răspuns:

"Și cât ar costa o chirie de spațiu comercial mic pentru fast-food?"

mai stai și tu vreo 4 ani măcar apoi mai vb de viză, de accept, de drept de muncă și ultima, va fi zbaterea ta

https://www.tpu.ro/......te-o-suma/

| johnnny123 a răspuns:

Nu contează cât costă acum, până ajungi tu acolo sigur se mai scumpesc.