| RobY_3853 a întrebat:

Salut
Stie cineva, locuri de munca job sau ceva afacere pentru minori 17 ani, Timisaora?
Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AVON_7666 a răspuns:

Buna

poti sa fi reprezentant avon
poate ai auzit ca nu se castiga chiar atat de bine dar lucrurile sau schimbat destul de mult

poti deveni si coordonator si atunci vei castiga si mai mult
eu te voi ajuta!

iti las datele mele de contact:
YM:avon.romania1

te astept!
nu ai nimic de pierdut!

| katy a răspuns:

Te poti baga la impartit pliante, sau poate te lasa vreun patron sa prezinti oferte intr-un market sau sa aranjezi marfa in rafturi

| GetCash a răspuns:

Afla azi cum poti sa faci bani pe net prin inscriere gratis in numai cateva minute pe net pe zi! Poti sa iti faci propria ta afacere online cu numai cateva clickuri si o sa faci bani pe net.Mai multe detalii gasesti aici: http://facibanipenet.ro