| TonnYjOY a întrebat:

tot aud din ce in ce mai multa lume vorbind despre masini extrem de ieftine din Germania pe baza unui site, iar cand spun ieftin ma refer mult sub pretul de la noi sh, chiar la jumatate, masini bune, fara probleme, diesel, cica au pretul asta din cauza ca sunt diesel si au nu stiu ce taxe acum. stie cineva ce site e sau despre ce este vorba mai exact?

3 răspunsuri:
| Delilahhh a răspuns:

Sigur.
Autoscout24.de
Iar, in caz ca te ajuta "Gebrauchtwagen" sunt masinile care nu mai sunt noi, la preturi mai mici.
Masinile pot fi intr-adevar bune. Doar sa nu le iei de la turci, ei de obicei mascheaza anumite defectiuni ale masinilor, defectiuni care pe drumul spre Romania(care e lung) ar iesi treptat la iveala.
Daca ai alte intrebari, imi poti scrie oricand.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mobile.de
Autoscout24

Vor fi ieftine Dieselurile la nemți pentru ca au început sa le interzică și toate rablele lor vor ajunge în Europa de est

Răspuns utilizator avertizat