| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

Salut TPU!

Cineva vrea sa cumpere un VDS de la mine cu 150 de euro pe luna.

Pe VDS el vrea sa faca ceva cu flood.

Intrebarea este:Are ce sa imi faca politia?

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Am avut firmă de hosting, orice vds/vps provine de la un dedicat, adică server mamă, daca acea persoana vrea să dea flood, cat si scan, vpsnu sau vdsu se va supralicitat, si se va face load pe dedicat. Asta va da semnal providerului despre ceea ce faci, având loguri cu comenzile pe care tu le ai folosit.
Parerea mea e ca, băiatu cam încearcă să te păcălească, zic băiatu deoarece pare copil, după comportamentul lui, în primul rând, cu 150 de euro nu cumperi un vds Oke? La oricare firmă, este 7 euro pe luna, inclusiv 5. Cel sigur iti va da o țeapă infernală, băgand rapid passwd să schimbe parola laughing), asa ca mai bine nu fa nimic, hosteaza ți pe el ce ai de facut si gata. Seara frumoasa