| Horatyu1 a întrebat:

Cum as putea sa fac macar un dolar pe zi?
Daca puteti sa imi trimiteti link sau ceva.Nu vreau sa ma strofoc ci doar sa fac un dolar pe zi usor si simplu. VA ROF FRUMOS!

Răspuns Câştigător
| SebastianNicolae174174 a răspuns:

Salut, sunt anumite site-uri de vizionat reclame pentru bani... Dar acestea necesita card și nu sunt sigure (se pot fura banii de pe cont)... Nu cred ca exista vreo metoda pe internet de a face bani in afara de acea de a ajuta oamenii cu un document( o piesa personalizata, un proiect, un logo pentru firma etc.) pe site-uri de Freelancer autorizate, dacă ști engleza și crezi ca ai talent într-un domeniu întra pe Freelancer. Com