| Bogdanell13 a întrebat:

De curand am deschis un magazin cu jucarii. Stie cineva distribuitori de jucarii? Multumesc

3 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Nu stiu distribuitori de jucariilaughing
Site-urile din China sunt pline...insa,nu stiu daca e o idee asa buna asta cu jucariile. Zic si eu...cine mai merge la "un magazin" cand ai JUMBO si China Malllaughing
Nu prea stiu ce sa zic de profit, adica nu faci nimic iesit din comun, vrei jucariile de plastic ale chinezilor si turcilor sa le revinziwinking
Sunt alti colosi care fac asta si au evident preturi mai bune...

| AvalohAlyn a răspuns:

Noriel,Jumbo sau magazinele chinezesti(chinezii fac cele mai multe jucarii)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Alibaba ftw.