| Ucv_Denis_2001 a întrebat:

unde pot schimba si eu monede (Din euro in lei) Craiova?

4 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

Nicaieri. Am vazut pe Twitter ca s-au inchis toate casele de schimb valutar din Craiova.

| andiceasu95 a răspuns:

Salut, nu locuiesc din Craiova si nu cunosc un nimic despre acel oras dar poti cauta in malluri sau poti sa te duci la niste magazine de prin inconjur si sa le spui daca poate sa iti schimbe aceea suma (bine acum conteaza si de suma)

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea schimba nimeni monede doar bancnote. Nu cred ca vei reusi la caseele de schimb valutar!

| Glyph09 a răspuns:

Cred că la monetărie