| Alexandru250201 a întrebat:

Voi ce parere aveti de speakerul motivational Adrian Niculescu?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am ascultat 5 minute din asta.
https://www.youtube.com/watch?v=ku1HrUVEW-o
Mai mult nu am rezistat.
Prea multe prostioare pe metrul pătrat.

Răspuns utilizator avertizat
| gogu220 a răspuns:

Nu e prosti cine e prost, e proste cine se pune cu proştii.
Oglinda lui Coco Marinescu, ăsta măcar recunoaşte ca nu are nici un merit.
Niculescu e dovada clară că dacă ai "pile" în televiziune, poţi să faci ce vrei.

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Il stiu de pe Youtube de mult, are si frizerie prin Bucuresti. Omul e tare bun si ajuta si pe altii sa se formeze, cine il critica de acasa de pe un calculator sunt oameni care nu au trecut niciun pic prin viata au avut totul de-a gata si nu au habar de lipsuri. Sa treci prin multe sa ajungi cineva cu totii isi doresc asta, dar cati se duc dintre aia care comenteaza la el sa ii zica uite ma ca am ajuns direct/ inginer iniciodata happy Care stie sa bage la cap are ce invata din sfaturile lui, si are dreptate ca lumea e foarte rea si nu te ajuta cu nimic in viata trebuie sa-ti croiesti drumul singur, cum spunea si el la invataceii lui ca le da o lopata si ei trebuie sa -ti sape drumul, niciodata nu vei p rimi nimic de-a gata trebuie sa faci eforturi ca fiecare om normal, rutina aproape zilnica servici acasa, cu familia sotia etc.

| Frank51 a răspuns:

O parere foarte proasta din pacate. Din fericire e doar parerea mea.

| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place, mi se pare genu de persoana inculta, care n-are treaba cu domeniu dar care incearca sa para ca vai ce stie el, de multe ori spune acelasi lucru in 3 forme diferite ca sa para ca de fapt a spus 3 idei, nu mi se pare inspirational in niciun mod.