| Inked99 a întrebat:

Salut, urmează să mă mut in Timișoara și caut o alternativă sa îmi măresc veniturile, nu am mașina, dar am permis, singura experiență pe care o am e ca bucătar sau dati-mi va rog o alternativă ce as putea învăța/ce curs/calificare mi-ar putea fi de ajutor. Mulțumesc enorm.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti 2 joburi de bucatar si esti asigurat, fiindca taximetria nu mai este demult o afacere banoasa, mai ales cand esti novice si trebuie sa platesti mafia locala, ca sa nu-ti rupa piciooarele.
Bucatarii sunt cautati, apoi poti ajuta pe la patiserii in timpul diminetii si uite asa te extinzi si te poli-califici.