| Magistratul a întrebat:

Am de gand ca in decursul anului urmator sa achiziționez o camioneta basculanta pentru a ma ocupa in privat de carat lemne, moluz, nisip, etc. Credeti ca merita investiția?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Eu zic ca merita. Cauta sa te orientezi la un Iveco, Mercedes Sprinter sau Ford. Toate 3 au motoare rezistente si fiabile daca sunt ingrujite corespunzator si faci treaba cu ele. Eu zic ca merita.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cererea si oferta de asemenea transporturi din zona ta. Daca oferta este mica si cererea este mare atunci merita investitia, daca este inver nu merita.